Detektywi (234)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2025  od 12 lat

W skrócie

Bolesław prosi detektywów o sprawdzenie pracownika, który oświadczył się jego córce. Sytuacja komplikuje się, gdy żona klienta wyznaje, że narzeczony pasierbicy złożył jej niemoralną propozycję.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.10 17:55
TVNlogo

Opis

Ekipa biura detektywistycznego Anny Potaczek i Macieja Dębosza stawia czoło kolejnym sprawom, często korzystając z pomocy policji. Nowe śledztwa przynoszą niespodzianki i emocje, a w tle rozwijają się skomplikowane relacje. Kasia i Roman walczą o swoje uczucie, Kuba musi zmierzyć się z przeszłością, a tajemniczy wróg grozi całemu zespołowi.

W tym odcinku

Bolesław Gandor, 60-letni biznesmen, regularnie korzysta z porad swojej sekretarki, która wierzy, że karty tarota ujawniają przed nią prawdę. Prosi on detektywów o sprawdzenie pracownika, który właśnie oświadczył się jego córce. Sytuacja komplikuje się, gdy żona Bolesława wyznaje, że narzeczony jej pasierbicy miał złożyć jej niemoralną propozycję za pieniądze. Tymczasem okazuje się, że sekretarka Bolesława ukrywa mroczny sekret ze swojej przeszłości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...