Medium | sezon 1 odc. 11: Poślubiłam jasnowidza

(Medium: I Married a Mind Reader)

serial kryminalny USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Allison jest chora. Czas spędza na oglądaniu powtórek serialu komediowego z lat 60.'Poślubiłem kobietę, która potrafi czytać w myślach'. Sny i marzenia Allison przenoszą ją na plan serialu.

Oglądaj w telewizji

Pon 10.03 20:00
SCI FIlogo

Opis

Allison Dubois (Patricia Arquette), żona i matka trójki dzieci, usiłuje zrozumieć swoje zdolności w intuicyjnym porozumiewaniu się z ludźmi, także z tymi, którzy już nie żyją. Jej mąż Joe (Jake Weber) jest naukowcem. Musi pojąć zdolności Allison, których nie można naukowo wytłumaczyć. Prokurator (Miguel Sandoval), pracodawca Allison, również sceptycznie odnosi się do jej "specjalnych mocy".

W tym odcinku

Allison choruje i musi zostać w domu. Czas spędza na oglądaniu w telewizji powtórek serialu komediowego z lat 60. - "Poślubiłem kobietę, która potrafi czytać w myślach". Gwiazdor serialu, Henry został skazany za zamordowanie swojej żony i jednocześnie drugiej gwiazdy serialu. Sny Allison przenoszą kobietę w czasie, w środek lat 60., na plan serialu. Jake uspakaja żonę, tłumacząc, że to naturalna reakcja na lekarstwa. Allison jest przekonana, że chodzi o coś więcej, a w zbrodnię zaangażowany był ktoś trzeci. Jest szansa, że uda jej się doprowadzić do uniewinnienia Henry'ego, który został skazany na dożywocie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...