Święty (3)

serial komediowy Polska 2020
zdjęcie

W skrócie

Trwają poszukiwania Zariny. Agenci CBŚ nalegają na spotkanie z dziewczyną. Czarna obwinia Michała za problemy z żołądkiem. Niebawem okazuje się, że na takie dolegliwości skarżą się inni mieszkańcy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Trwają prowadzone w tajemnicy poszukiwania Zariny. Tymczasem agenci CBŚ nalegają na spotkanie z dziewczyną. Niespodziewanie zaginiona wraca na plebanię. Lucjan nie wierzy w jej wersję wydarzeń. Czarna obwinia Michała za swoje problemy z żołądkiem. Niebawem okazuje się, że z tymi samymi dolegliwościami borykają się inni mieszkańcy Uroczyska. Białach i doktor Laura szukają przyczyny tej sytuacji. Lekarka jest zachwycona stoiskiem ze zdrową żywnością. Próbuje przekonać ojca do rezygnacji ze spożywania mięsa. Wkrótce sprzedający ekologiczne produkty Bartek zaczyna się dziwnie zachowywać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...