CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 4 odc. 83

(CSI: Miami 4: Shattered)

serial kryminalny USA 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Calleigh i Ryan uczestniczą w śledztwie dotyczącym zabójstwa handlarza narkotyków, Jaya Fishera. Wpadają na trop łowcy nagród.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Zamordowano wpływowego handlarza narkotykami, Jaya Fishera. Podejrzany, drobny diler Johnny Nixon, przyznaje, że słyszał, jak Fisher rozmawiał z kimś o podziale terytorium wpływów. Potem rozległy się strzały. Twierdzi też, że Eric Delko kupował u niego marihuanę. Stetler z wydziału wewnętrznego chce wykorzystać tę informację, by zemścić się na Cainie, któremu zazdrości awansu. Analizując okruch szkła zabezpieczony na miejscu zbrodni, Ryan Wolfe ustala model samochodu domniemanego sprawcy oraz nazwisko właściciela tego auta. Prowadząc badania Calleigh odkrywa, że do Fishera strzelało dwóch napastników. Wkrótce agenci wpadają na trop łowcy nagród, który przyjechał do Miami z Los Angeles.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...