CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 4 odc. 82

(CSI: Miami 4: Urban Hellraisers)

serial kryminalny USA 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Eric Delko idzie do banku. Na bank napadają trzej zamaskowani bandyci. Kradną pieniądze i zabijają kilka osób. Wyrzucają jednak gotówkę, żądając znacznie większego okupu za kierownika banku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Eric Delko idzie do banku. W tym czasie na placówkę napadają trzej zamaskowani bandyci. Kradną pieniądze i zabijają kilka osób. Wyrzucają jednak gotówkę, żądając znacznie większego okupu za kierownika banku, którego udało im się porwać. Policji udaje się zatrzymać jednego z napastników. Przestępca uparcie powtarza, że to jeszcze nie koniec ich akcji. Wkrótce potem kilku młodych ludzi zakrada się do laboratorium kryminalistycznego, by wykraść dowody poprzednich przestępstw. Wówczas następuje przełom w śledztwie. Trop prowadzi na teren miejscowego uniwersytetu, gdzie spotykają się pasjonaci pewnej gry wideo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...