Serialowa nostalgia: Trzeci oficer: Pułapka (2/13)

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Generał Matejewski proponuje byłej żonie Granda, Ricie, unieważnienie wysłanego za nią listu gończego. Oczekuje zgody na współpracę. Sent zostaje zmuszony przez generała do współdziałania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny serial Macieja Dejczera poświęcony pracy grup specjalnych policji. "Trzeci oficer" nie stanowi bezpośredniej kontynuacji historii opowiedzianej w poprzedniej serii, ale w poszczególnych częściach pojawiają się bohaterowie znani widzom z wcześniejszych odcinków, a także nawiązania do wydarzeń, które rozegrały się w "Oficerach".

W tym odcinku

Generał Matejewski proponuje byłej żonie Granda, Ricie Zejzglicz-Wielgosz, unieważnienie wysłanego za nią listu gończego. W zamian oczekuje jednak zgody na współpracę. Sent zostaje zmuszony przez Matejewskiego do współdziałania. Przenosi się więc z Krakowa do Warszawy. Jego zadaniem jest dostanie się do specjalnej grupy pościgowej CBŚ i zdobycie zaufania Kruszona. Sent ma wziąć udział w udaremnieniu porwania uczennic paryskiej szkoły baletowej. Sznajder próbuje odnowić kontakty ze swoim synem Stefkiem. Jego grupa kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa emerytowanego generała policji Franciszka Koneckiego. Oficerowie wywiadu uwalniają groźnego więźnia, Romka, który ma współpracować z Ritą. Tymczasem porwanie baletnic dochodzi do skutku. Policjanci ruszają do akcji. Całe zdarzenie obserwuje dyskretnie Matejewski i jego ludzie - Rezus oraz Jankes.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...