Dzielnica strachu 6: Śmierć nienaturalna (256)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Właściciel firmy ogrodniczej twierdzi, że od kilku dni nie ma kontaktu ze swoim wspólnikiem. Żona zaginionego utrzymuje, że jej mąż przebywa na obozie sportowym. Policjanci ustalają, że to nieprawda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Właściciel firmy ogrodniczej twierdzi, że od kilku dni nie ma kontaktu ze swoim wspólnikiem. Żona zaginionego utrzymuje, że jej mąż przebywa na obozie sportowym. Kaszubski przy wsparciu Oli Grodziec rozmawia z właścicielem klubu. Ten zapewnia, że jego placówka nie organizowała żadnego wyjazdu. Śledczy kontynuują dochodzenie, by ustalić, co się stało z poszukiwanym mężczyzną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...