Dzielnica strachu 6 (264)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Absolwentka kryminalistyki z prestiżowej szkoły w Londynie ma się pojawić w gorczakowskim komisariacie. Kiedy nie dociera w umówionym czasie na miejsce, dyżurny próbuje ustalić, co się z nią stało.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Absolwentka kryminalistyki z prestiżowej szkoły w Londynie ma się pojawić na gorczakowskim komisariacie. Kiedy nie dociera na miejsce, dyżurny próbuje ustalić, co się z nią stało. Nocoń z pomocą dzielnicowej Grodziec bada okoliczności śmierci dziewczyny, której ciało znaleziono nad rzeką. Ola z niepokojem obserwuje dziwne zachowanie kolegi po fachu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...