Dzielnica strachu 6 (263)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

W nocy zostaje uprowadzona kobieta z trójką dzieci. Porywacz informuje o tym ich ojca. Agata podczas wizji lokalnej znajduje nagranie i odtwarza okoliczności porwania. W śledztwie pomaga jej Potoczny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

W środku nocy zostaje uprowadzona kobieta wraz z trójką małych dzieci. Porywacz informuje o tym ich ojca, który wpada w rozpacz. Agata Rychlik podczas wizji lokalnej znajduje nagranie. Dzięki niemu odtwarza okoliczności porwania. W śledztwie pomaga jej Potoczny, który dociera do nowych faktów w sprawie. Pomocne okazują się informacje uzyskane w bibliotece.

Występują

Zobacz także

Ładuję...