Dzielnica strachu 6 (262)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

W pustej hali młody narkoman natyka się na ciało mężczyzny, z którego przegubów wciąż spływa krew. Zamiast wezwać pomoc, okrada nieszczęśnika i ucieka. Lubecki rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

W pustej hali młody narkoman natyka się na wiszące ciało nieprzytomnego mężczyzny, z którego przegubów wciąż jeszcze spływa krew. Zamiast wezwać pomoc, okrada nieszczęśnika i ucieka z miejsca zdarzenia. Świadkowie tej sceny, dwaj bracia, przesyłają zdjęcie do Ady Majcher. Lubecki rozpoczyna śledztwo. W toku dochodzenia policji udaje się dotrzeć do nietypowej rodziny, która skrywa pewną tajemnicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...