Dzielnica strachu 6 (260)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Do szpitala trafia kurier zraniony siekierą. Lubecki ustala, że przyczyną napaści była niezgodna z oczekiwaniami zawartość paczki. Policja otrzymuje też zgłoszenie o znalezieniu korpusu bez głowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Do szpitala trafia kurier, zraniony siekierą przez niezadowolonego klienta. Lubecki ustala, że przyczyną napaści była niezgodna z oczekiwaniami zawartość paczki. W międzyczasie policja otrzymuje zgłoszenie, że znaleziono korpus kobiety pozbawionej głowy. Prowadzący śledztwo Potoczny rozmawia z lokalną prostytutką. Pracownica seksualna niechętnie zgadza się na współpracę. Na jaw wychodzą fakty związane z wydarzeniami sprzed lat. Dochodzi do podziemnej walki bokserskiej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...