Dzielnica strachu 6 (259)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Agata odbywa rozmowę telefoniczną z osobą twierdzącą, że wkrótce dojdzie do zbrodni. Jako dowód wysyła filmik przedstawiający trzech mężczyzn. Żaden z nich nie wie, że jest potencjalną ofiarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Komisarz Agata Rychlik odbywa zaskakującą rozmowę telefoniczną. Jej rozmówca twierdzi, że wkrótce dojdzie do zbrodni. Jako dowód wysyła mailem filmik przedstawiający trzech młodych mężczyzn w trakcie imprezy. Żaden z uwiecznionych na nagraniu nie ma pojęcia, że jest potencjalną ofiarą mordercy. Śledcza z pomocą dzielnicowej Ady Majcher próbuje rozwiązać sprawę i nie dopuścić do zbrodni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...