Dzielnica strachu 6 (258)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Znika syn samotnej matki. Kobieta nie ma pojęcia, gdzie chłopak spędził noc. Jego telefon pozostaje nieaktywny. Lubecki z Potocznym poszukują w mieszkaniu jakichkolwiek tropów związanych z zaginionym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Znika syn samotnej matki. Kobieta dopiero następnego dnia rano odkrywa jego nieobecność. Nie ma pojęcia, gdzie chłopak spędził noc. Jego telefon pozostaje nieaktywny. Lubecki z Potocznym poszukują w mieszkaniu jakichkolwiek tropów związanych z zaginionym. Dopiero zeznania osób z otoczenia kobiety i pewne fakty z jej życia rzucają nowe światło na tę zagadkową sprawę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...