Dzielnica strachu 6: Skóra (253)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

W motelowym pokoju sprzątaczka odkrywa breloki wykonane z ludzkich ciał. Chwilę później zostaje uderzona w głowę. Walicki interweniuje w bójce pod sklepem. Okazuje się, że obie sprawy łączą się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

W motelowym pokoju sprzątaczka odkrywa w szufladzie makabryczne breloki, wykonane z fragmentów ludzkich ciał. Chwilę później zostaje uderzona w głowę i traci przytomność. Nocoń w pierwszej kolejności postanawia ustalić pełną listę gości zajazdu. Walicki interweniuje w sprawie chłopaka, który próbował obronić swoją matkę pod sklepem. Wychodzi na jaw, że obie sprawy łączą się ze sobą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...