Dzielnica strachu 6: Wszystko w rodzinie (251)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

W lesie zostaje odnaleziona nastolatka z noworodkiem na ręku. Osłabiona i ranna dziewczyna prosi przypadkową osobę o pomoc. Na miejsce przyjeżdża Agata Rychlik z dzielnicowym Potocznym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

W lesie zostaje odnaleziona nastolatka z noworodkiem na ręku. Osłabiona i ranna dziewczyna prosi przypadkową osobę o pomoc. Na miejsce przyjeżdża Agata Rychlik z dzielnicowym Potocznym. Żadne z nich nie potrafi odtworzyć przebiegu wydarzeń. Ważnym świadkiem może być matka dziewczyny, jednak według ustaleń policji ta zaginęła kilka tygodni wcześniej. Wychodzi na jaw, że w sprawę może być zamieszany mężczyzna z bogatym życiorysem. Kobieta w zaawansowanej ciąży ujawnia śledczym ważne informacje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...