Dzielnica strachu 6 (257)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Kobieta poszukuje siostry, która od dwóch tygodni nie daje znaku życia. Rychlik ustala, że próbowała ona nawiązać kontakt z sutenerką. W śledztwie okazują się ważne nagrania z miejskiego monitoringu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Pewna kobieta próbuje odnaleźć swoją młodszą siostrę, która od dwóch tygodni nie daje znaku życia. Zaginiona jest poważnie chora i powinna być pod stałą opieką lekarzy. Rychlik ustala, że dziewczyna próbowała nawiązać kontakt z sutenerką. Ta jednak twierdzi, że nigdy nie widziała poszukiwanej. Przeglądając nagrania z miejskiego monitoringu, Ada Majcher zwraca uwagę na postać w charakterystycznej kurtce. Policjantki łączą ten fakt z innymi ustaleniami. Ważnym dowodem w śledztwie okazuje się pewne zdjęcie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...