Łowcy skarbów. Kto da więcej? (307)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pierwszym gościem będzie Marcin, który przywiezie kupiony na giełdzie staroci walizkowy gramofon z 1928 roku. Chociaż obsługiwany jest korbką, nie potrzebuje on charakterystycznej zewnętrznej tuby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.

Pierwszym gościem będzie Marcin, który przywiezie kupiony na giełdzie staroci walizkowy gramofon z 1928 roku. Chociaż obsługiwany jest korbką, nie potrzebuje on charakterystycznej zewnętrznej tuby. Paweł wraz z ekspertem będą mieli okazję zademonstrować, że obiekt jest dalej sprawny i odtwarza 100-letnie płyty. Na drugiej aukcji wystąpi Jarosław oraz jego kolorowy serwis do kawy z Ćmielowa dla 12 osób. Model "Feston" powstał w latach 60. i był prezentem ślubnym. Jako kolejny swój skarb zaprezentuje Jacek, do którego należy wieczny kalendarz biurkowy. Ostatnim uczestnikiem będzie Paweł, który zaprezentuje łowcom zestaw kryształowych naczyń, które przez lata stały w meblościance u mamy. Misa, dzbanek, wazon i bomboniera pochodzą z nieistniejącej już huty szkła.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...