Łowcy skarbów. Kto da więcej? (212)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz przywiezie cztery wiszące oprawy przemysłowe. Przedmioty pochodzą ze spółdzielni pracy w Sosnowcu. Następną uczestniczką będzie Wiktoria, do której należy męski skórzany płaszcz z lat 70.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.

Tadeusz przywiezie cztery wiszące oprawy przemysłowe. Przedmioty pochodzą ze spółdzielni pracy w Sosnowcu i zostały własnoręcznie odnowione. Następną uczestniczką będzie Wiktoria, do której należy męski skórzany płaszcz z końca lat 70. Okrycie nigdy nie było noszone, ma też oryginalną metkę Mody Polskiej - przeleżało swoje lata w szafie. Jacek zaprezentuje dwa fotele "UFO" z PRL-u. Meble zostały odziedziczone po babci i są w stanie oryginalnym, łącznie z tapicerką i wypełnieniem. Na ostatniej aukcji wystąpi Marzena, która jest właścicielką obrazu Wiesławy Szymoniak pt. "Na pastwisku".

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...