Dzielnica strachu 6 (254)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Do komisariatu przychodzi mężczyzna z wisielczą pętlą na szyi i nożem tkwiącym w ramieniu. Stracił pamięć. Kaszubski stwierdza, że to niedoszły samobójca. Ola ustala jednak, że ranny miał wroga.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Na gorczakowski komisariat zgłasza się mężczyzna (w tej roli gościnnie Jacek Lenartowicz) z wisielczą pętlą na szyi. W jego ramieniu tkwi nóż. Poszkodowany nie pamięta, co konkretnie się wydarzyło. Wiadomo jedynie, że do dramatycznych zajść doszło w parku. Kaszubski nie ma wątpliwości, że mężczyzna to niedoszły samobójca. Świadczy o tym m.in. list pożegnalny z jego ostatnią wolą. Ola Grodziec ustala jednak, że ranny miał wroga, który mógł szukać zemsty za wydarzenia sprzed lat. Policja musi sprawdzić, kim jest mężczyzna zwany Leśnym Dziadem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...