Dzielnica strachu 6 (252)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Na bocznicy kolejowej w wagonie towarowym znaleziono ciało chłopaka, który od dwóch tygodni był poszukiwany. Do rąk Ady Majcher trafia list gończy, który zmienia przebieg śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Na bocznicy kolejowej w wagonie towarowym znaleziono ciało pobitego na śmierć chłopaka. Okoliczności jego śmierci bada Lubecki. Ada Majcher ustala, że denat od dwóch tygodni był poszukiwany jako osoba zaginiona. O jego zniknięciu zawiadomił policję ojciec. W ręce policjantki wpada list gończy, dzięki któremu przebieg śledztwa ulega znaczącej zmianie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...