Policjantki i Policjanci (1150)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Dochodzi do ataku na turystę. Załoga udaje się do miejsca, w którym zatrzymał się poszkodowany. Właścicielka hostelu przekazuje zdjęcia mężczyzn, którzy próbowali wymusić na niej haracz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

W centrum miasta dochodzi do ataku na turystę. Okazuje się, że nie jest to jednostkowy przypadek. Załoga pyta ofiarę o okoliczności zdarzenia, a chwilę potem udaje się do miejsca, w którym zatrzymał się poszkodowany. W hostelu rozmawiają z właścicielką i próbują znaleźć jakiś trop. Kobieta przekazuje im zdjęcia mężczyzn, którzy niedawno próbowali wymusić na niej haracz. Ma podejrzenia, że mogą to być ci sami, którzy odpowiadają za napaści na zagranicznych gości. Policjanci ruszają na poszukiwania wskazanych osób. Tymczasem Natalia wpada na pomysł wspólnego wyjścia do kina. Niespodziewanie Igor zjawia się na spotkaniu w czyimś towarzystwie. Marek jest kompletnie zaskoczony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...