Dzielnica strachu 6: Królowa śniegu (238)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Spod sklepu zostaje uprowadzony Wojtuś. Dzięki nagraniom z monitoringu udaje się ustalić, że porywaczem jest młody mężczyzna. Rychlik rozmawia z matką chłopca. Z czasem dochodzi do kolejnej tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Spod sklepu zostaje uprowadzony mały Wojtuś. Dzięki nagraniom z monitoringu udaje się ustalić, że porywaczem jest młody mężczyzna. Mieszkańcy Gorczaka są poruszeni zdarzeniem. Komisarz Rychlik analizuje uzyskane od nich informacje. Rozmawia również z matką porwanego chłopca (Barbara Mularczyk). Z czasem dochodzi do kolejnej tragedii. Dzielnicowa Ola Grodziec dociera do archiwalnych informacji. Policja decyduje o przeszukaniu lasu. Sprawdza również doniesienia o tajemniczej osobie, krążącej w rejonie placu zabaw. Jedną z ważniejszych poszlak okazuje się paczka znalezionych papierosów. Odcinek z gościnnym udziałem Barbary Mularczyk.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...