Policjantki i Policjanci (1146)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Uczeń dostaje ataku epilepsji. Dyrektor zawiadamia policję, gdyż przypuszcza, że chłopak jest pod wpływem nielegalnej substancji. W jego plecaku rówieśnicy znajdują buteleczkę z podejrzanym płynem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

W szkole średniej uczeń dostaje ataku epilepsji. Dyrektor zawiadamia policję, gdyż ma podejrzenie, że chłopak jest pod wpływem nielegalnej substancji. W jego plecaku rówieśnicy znajdują buteleczkę z nieznanym płynem. Lena i Bartosz sprawdzają tropy. Większość uczniów odmawia współpracy. Zgłasza się jedna dziewczyna. Uczennica twierdzi, że wie dokładnie, kto rozprowadza po placówce groźne specyfiki. Dzięki jej zeznaniom i nagraniom z monitoringu załoga jest coraz bliżej rozwiązania zagadki. Tymczasem Jacek pomaga koleżance z pracy. Tym razem chodzi o zadanie specjalne, trzeba połączyć obowiązki zawodowe z opieką nad jej córką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...