Uroczysko (8)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata korzysta z pomocy Filipa i spędza u niego noc. Następny dzień nie będzie łatwy dla policjantów. Odnaleziony przez nich martwy mężczyzna ma na głowie ranę. Wilczewska dokonuje pewnego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Pt 21.06 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Agata korzysta z pomocy Filipa i spędza u niego noc. Następny dzień nie będzie łatwy dla pary policjantów. Odnaleziony przez nich martwy mężczyzna ma na głowie głęboką ranę. Wilczewska zabezpiecza przedmiot, który morderca schował w ustach swojej ofiary. Fakt ten wytycza nowy kierunek w śledztwie. Na właściwy trop naprowadzi komisarzy fotografia z przeszłości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...