Uroczysko (181)

W skrócie
Na dnie łodzi rybaka znajdują się zwłoki. Policjanci muszą zweryfikować, czy zmarły to zaginiony motocyklista. Kiedy Lucjan zeznaje, że nad jeziorem widział nimfę, posterunkowa zaczyna łączyć fakty.
Oglądaj w telewizji

Opis
W niewielkim, ale kryjącym wiele mrocznych tajemnic miasteczku na Dolnym Śląsku, Uroczysku, komisarz Filip Ziomecki (Antoni Królikowski) z pomocą posterunkowych Zuzy (Julita Koper) i Olka (Jakub Dąbrowski) bada różne zagadki kryminalne. W tym sezonie powróci Agata Wilczewską (Katarzyna Ucherska), Filip zmierzy się z dramatem miłosnym, dojdzie także do nowych, zagadkowych zbrodni.
W tym odcinku
Na dnie łodzi rybaka znajdują się zwłoki mężczyzny, rzekomej ofiary złego ducha. Na miejsce przybywają policjanci, aby zweryfikować, czy zmarły to zaginiony motocyklista z campingu Kordasa. Zuza zabezpiecza ubranie i wianek z polnych kwiatów znalezione w szuwarach. Kiedy Lucjan zeznaje, że nad jeziorem widział nagą nimfę, posterunkowa zaczyna łączyć fakty. Artur odkrywa w żołądku denata ślady substancji psychoaktywnej. Dochodzi do wniosku, że chłopak przed śmiercią walczył o życie
Występują













