Uroczysko (7)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata dowiaduje się, że musi się wyprowadzić z domku kempingowego. Próbę rozwiązania tego problemu skomplikuje kolejne morderstwo w Uroczysku, do którego dochodzi na terenie ośrodka.

Oglądaj w telewizji

Pt 21.06 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Agata dowiaduje się, że musi się wyprowadzić z domku kempingowego. Próbę rozwiązania tego problemu skomplikuje kolejne morderstwo w Uroczysku, do którego dochodzi na terenie ośrodka. Ciało mężczyzny znajduje córka właściciela tego miejsca. Funkcjonariusze muszą ustalić, kto jest winny śmierci 40- letniego Marka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...