FBI: Most Wanted 2 (9/15)

(FBI: Most Wanted 2: One-Zero)

serial kryminalny USA 2020

W skrócie

Członkowie ekipy podejmują pościg w celu ujęcia seryjnego mordercy. Działania zabójcy przybierają szokujący obrót. Hana pojawia się w pracy po zwolnieniu lekarskim. Związek Jessa i Sarah rozwija się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne dochodzenia prowadzone przez grupę do spraw uciekinierów, która analizuje sprawy przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federalne Biuro Śledcze. Zespołem dowodzi agent specjalny Jess LaCroix (Julian McMahon). Rolę jego zastępcy pełni Sheryll Barnes (Roxy Sternberg), dyplomowana psycholog i była detektyw nowojorskiej policji. W skład drużyny wchodzą także: Kenny Crosby (Kellan Lutz), wywiadowca wojskowy armii Stanów Zjednoczonych, Hana Gibson (Keisha Castle-Hughes), która jest analitykiem wywiadu oraz Clinton Skye (Nathaniel Arcand), jeden z najbardziej doświadczonych agentów terenowych w drużynie i jednocześnie brat zmarłej żony Jessa.

W tym odcinku

Członkowie ekipy podejmują pościg w celu ujęcia seryjnego mordercy. Działania zabójcy przybierają szokujący obrót. Hana pojawia się w pracy po zwolnieniu lekarskim. Związek Jessa i Sarah wchodzi w kolejną fazę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...