FBI: Most Wanted 2 (8)

(FBI: Most Wanted 2: Vanished)

serial kryminalny USA 2020  od 16 lat

W skrócie

Do ekipy dołącza nowy członek. Zespół w powiększonym składzie szuka recydywisty, który po zamordowaniu kobiety porwał jej syna. Jess usiłuje wybrnąć z niezręcznej sytuacji po rozmowie z Sarah.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne dochodzenia prowadzone przez grupę do spraw uciekinierów, która analizuje sprawy przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federalne Biuro Śledcze. Zespołem dowodzi agent specjalny Jess LaCroix (Julian McMahon). Rolę jego zastępcy pełni Sheryll Barnes (Roxy Sternberg), dyplomowana psycholog i była detektyw nowojorskiej policji. W skład drużyny wchodzą także: Kenny Crosby (Kellan Lutz), wywiadowca wojskowy armii Stanów Zjednoczonych, Hana Gibson (Keisha Castle-Hughes), która jest analitykiem wywiadu oraz Clinton Skye (Nathaniel Arcand), jeden z najbardziej doświadczonych agentów terenowych w drużynie i jednocześnie brat zmarłej żony Jessa.

W tym odcinku

Do ekipy dołącza nowy członek. Zespół w powiększonym składzie rozpoczyna poszukiwania recydywisty, który po zamordowaniu kobiety porwał jej syna. W tym samym czasie Jess usiłuje wybrnąć z niezręcznej sytuacji po ostatniej rozmowie z Sarah.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...