Na sygnale: Koniec bajki (555)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ojciec Reni zostaje wypisany ze szpitala. Dziewczyna otacza go opieką. Jest zszokowana, gdy odkrywa, jak poważny jest stan chorego. Anna i Wiktor wspierają nastolatkę w trudnych chwilach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ojciec Reni zostaje wypisany ze szpitala. Dziewczyna otacza go opieką. Jest zszokowana, gdy odkrywa, jak poważny jest stan chorego. Anna i Wiktor wspierają nastolatkę. Przemęczony Zdzisio wyznaje Arturowi, że w nocy nie może spać, ponieważ Wiesława chrapie. Błaga kolegę, by mu pomógł. Podczas kolejnej interwencji Górze znów towarzyszy ekipa filmowa. Lekarz zajmuje się potrąconym nastolatkiem, który ma krwotok wewnętrzny. Lisicki flirtuje z pacjentką. Potem popełnia poważny błąd. Trafia na mężczyznę z podejrzeniem zawału, który uskarża się na ból żołądka. Lecz zamiast zbadać mu brzuch, jak sugeruje Piotr, zleca podanie leków rozrzedzających krew. W drodze do szpitala stan pacjenta gwałtownie się pogarsza. Tymczasem jeden z kiboli, którzy zaatakowali wcześniej zespół Góry, postanawia pozwać ratowników do sądu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...