Na sygnale: Ciąg dalszy ponownie nastąpi... (557)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Nowy odwiedza w szpitalu Rafała, który nadal walczy o życie. Kilka godzin później odbywa szczerą rozmowę ze swoim ojcem, Janem. Alek wyznaje Britney, że nie jest szczęśliwy z Roksaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy odwiedza w szpitalu Rafała, który nadal walczy o życie. Kilka godzin później odbywa szczerą rozmowę ze swoim ojcem, Janem. Alek wyznaje Britney, że nie jest szczęśliwy z Roksaną, gdyż dziewczyna jest wyjątkowo zaborcza. Prosi przyjaciółkę o pomoc. Klis pełni dyżur z Kubą. Ratownicy mają odwieźć do domu jednego z pacjentów szpitala, ale zostają oszukani i zabierają do karetki niewłaściwego chorego. Gdy orientują się, że się pomylili, stan mężczyzny gwałtownie się pogarsza. Zespół Góry jedzie do wróżki Saniry, która w trakcie seansu z klientem zaczęła się dziwnie zachowywać. Pacjentka kolejny raz przepowiada Britney, że wyjdzie za mąż za przyjaciela.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...