Na sygnale: Prawda ekranu (554)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Góra spotyka pod domem półnagiego, przemarzniętego mężczyznę. Musi mu pomóc. Na dyżurze zajmuje się podróżnikiem z gorączką krwotoczną. Chory mógł zarazić wszystkich w busie i na pokładzie samolotu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna informuje kolegów, że filmowcy chcą kręcić w bazie serial dokumentalny. Ratownicy jednak nie wyrażają zgody. Reżyser Roch Wielgucki szantażem zmusza Strzelecką do przyjęcia propozycji. Współpracownicy martwią się o Benia. Podejrzewają, że ma romans z żoną Lisickiego, który może się za to mścić. Zespół lekarza jedzie do mężczyzny, którego pobił niedoszły kochanek żony. Tymczasem doktor Góra spotyka pod domem półnagiego, przemarzniętego mężczyznę. Musi mu pomóc. Na dyżurze zajmuje się podróżnikiem z gorączką krwotoczną. Chory właśnie wrócił z USA i mógł zarazić wszystkich w busie oraz na pokładzie samolotu. Artur włącza się również w skomplikowane, policyjne śledztwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...