Detektywi | sezon 2 odc. 83

serial fabularno-dokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciej Dębosz znajduje w parku noworodka. Mógł zostawić go tam chłopak, który uciekł na widok detektywa. Dziecko jest w złym stanie. Trafia do szpitala. Rozpoczynają się poszukiwania jego rodziców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Drugi sezon odświeżonego serialu, w którym prawdziwi policjanci Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Dzięki produkcji można obserwować ich metody pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

W tym odcinku

Maciej Dębosz znajduje w parku noworodka. Mógł zostawić go tam chłopak, który uciekł na widok detektywa. Dziecko jest w złym stanie. Dzięki reanimacji podjętej przez śledczego odzyskuje jednak oddech i trafia do szpitala. Rozpoczynają się poszukiwania rodziców niemowlęcia. Katarzyna Kowalik dociera do dziewczyny, która była w zaawansowanej ciąży i być może urodziła w domu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...