Przyjaciółki | sezon 23 odc. 272

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka martwi się, że jej rehabilitacje nie przynoszą efektów. Paweł stara się naprawić swoje relacje ze Staszkiem. Inga przygotowuje się na wizytę Carol. Chce wypaść przed nią jak najlepiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Anka martwi się, że jej rehabilitacje nie przynoszą efektów. Paweł stara się naprawić swoje relacje ze Staszkiem. Czuje, że powoli mu się to udaje. Inga przygotowuje się na wizytę Carol. Chce wypaść przed nią jak najlepiej. Pomimo kilku nieprzewidzianych zdarzeń spotkanie obu kobiet się udaje. Dorota zaś jest wobec gościa Ingi bardzo podejrzliwa. Tymczasem Andrzej proponuje kobiecie zatrudnienie w tej samej agencji, w której on pracuje. Twierdzi, że firma poszukuje nowych pośredników nieruchomości. W prasie pojawiają się artykuły dotyczące procesu Wiktora. Zamieszczane pod nimi komentarze nie są mężczyźnie przychylne. Patrycja i Mikołaj bardzo te sytuację przeżywają. Najgorzej radzi sobie z nią jednak Wiktor. Mężczyzna twierdzi, że stał się pariasem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...