Ukryta prawda | sezon 24 odc. 1606

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witek i Roma właśnie się pobrali. Przez kilka kolejnych tygodni Witek unika jednak zbliżeń z żoną. Przyjaciółka podsuwa jej myśl, że być może mężczyźnie zależało tylko na jej pieniądzach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie paradokumentu pojawi się jeszcze więcej ludzkich dramatów oraz zaskakujących zwrotów akcji. Przedstawione w odcinkach opowieści często mają wzruszające, ale także szokujące finały. W zaprezentowanych historiach bohaterów pojawią się zdrady, kłamstwa, nienawiść oraz niespodziewane rozstrzygnięcia.

W tym odcinku

Witek i Roma właśnie się pobrali. Po weselu mężczyzna jest jednak zbyt zmęczony, żeby uprawiać seks. Przez kilka kolejnych tygodni Witek także unika zbliżeń z żoną, a gdy w końcu się kochają, brakuje namiętności, która wcześniej była w ich relacji. Mężczyzna tłumaczy to przepracowaniem. Otwiera własny salon tatuażu i musi wszystkiego dopilnować. Roma to rozumie, ale brak seksu w ich małżeństwie coraz bardziej ją martwi. Przyjaciółka podsuwa jej myśl, że być może Witkowi zależało tylko na jej pieniądzach. Tatuażysta mógł otworzyć biznes głównie dzięki jej oszczędnościom. Tymczasem mąż spędza dużo czasu ze swoją znajomą Igą, którą zatrudnił w salonie. Roma jest zazdrosna i zaczyna podejrzewać Witka o romans. Kilka dni później przyłapuje go na zdradzie.

Zobacz także

Ładuję...