Przyjaciółki | sezon 23 odc. 271

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga dowiaduje się, że do Polski ma przylecieć jej macocha. Czuje, że coś się kryje za tą wizytą. Nur informuje Staszka, że przyjechała do Warszawy. Chce się z nim pożegnać, gdyż wraca do Iranu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie trzech kobiet, które pomimo różnych życiowych problemów zawsze nawzajem się wspierają. W nowej serii Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja stanowi wielki test dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. W tym czasie Patrycja (Joanna Liszowska) stara się odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg), podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) z Borysem (Piotr Stramowski).

W tym odcinku

Inga, która planuje jak zwykle spędzić sylwestra z rodziną w domu, dowiaduje się, że do Polski ma przylecieć jej macocha. Jest zdziwiona. Czuje, że coś się kryje za tą wizytą. Dorota postanawia wyciągnąć ją do klubu. Inga jest zachwycona tym pomysłem. Anka i Paweł nadal planują się rozstać. Ku niezadowoleniu Strzeleckich Tomasz i Teresa składają im kolejną wizytę. Tymczasem do Staszka dzwoni Nur. Informuje go, że przyjechała do Warszawy. Twierdzi, że chce się z nim pożegnać, gdyż wraca na stałe do Iranu. Utrzymuje też, że nie odwzajemnia uczuć chłopaka. Patrycję niepokoi zachowanie Mikołaja. Okazuje się, że chłopiec obwinia się o sytuację, w jakiej znalazł się Wiktor. Tymczasem mężczyzna obawia się nadchodzącej rozprawy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...