Na sygnale: Supertata (552)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Britney i Alek poznają Wandę Lisicką. Lekarka zaczyna flirtować z Klisem. Nowy postanawia skontaktować się z Rafałem Kosowiczem, któremu oddał szpik. Podejrzewa, że biorca może być jego bratem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Britney i Alek poznają Wandę Lisicką. Lekarka od razu zaczyna flirtować z Klisem. Nowy postanawia skontaktować się z Rafałem Kosowiczem, któremu oddał szpik. Okazało się, że w podarowanej mu przez chorego książce ukryty był list z nazwiskiem i numerem telefonu. Gabriel podejrzewa, że biorca może być jego bratem. W szpitalu spotyka jego ojca - Jana Kosowicza. Ekipa Benia rusza z pomocą kobiecie, która spadła z parapetu i uderzyła się w głowę. Chwilę później pomocy wymaga również jej pasierb. Zajmuje się nim doktor Reiter. Ekipa Góry trafia na siedmiolatka z zapaleniem płuc. By przekonać do siebie małego pacjenta, ratownicy przemieniają się w drużynę superbohaterów. Okazuje się, że chłopiec mógł połknąć coś niebezpiecznego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...