Na sygnale: Samemu trudniej (551)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Zespół Lisickiego trafia do ciężko chorego staruszka. Lekarz bagatelizuje jego objawy i wysyła seniora do przychodni. Stan pacjenta po wyjściu z domu się pogarsza. Nowy postanawia zostać dawcą szpiku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Benio wyznaje kolegom, że poznał kobietę swojego życia - doktor Wandę Lisicką z Leśnej Góry. Tymczasem nowa kardiolożka od razu zaczyna flirtować w pracy z Wiktorem. Podczas dyżuru Vick musi zająć się ranną, która utrzymuje, że zaatakował ją były partner. Policja nie potwierdza jednak wersji pacjentki. Zespół Lisickiego trafia z kolei do ciężko chorego staruszka. Lekarz bagatelizuje jego objawy i wysyła seniora do przychodni. Stan pacjenta po wyjściu z domu gwałtownie się pogarsza. Nowy odkrywa, że ma "bliźniaka genetycznego", który potrzebuje przeszczepu. Postanawia zostać dawcą szpiku. Biorca przekazuje mu w prezencie książkę o żeglarstwie. Na widok nazwiska autora Olga blednie...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...