Na sygnale: Ślub Zdzisia (548)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Urażona Wiesława w dniu ślubu nie odbiera telefonów od Artura i Beaty. Zespół Benia pomaga wynalazcy, który testował zaprojektowane przez siebie skrzydła i po krótkim locie utknął na drzewie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Urażona Wiesława w dniu ślubu nie odbiera telefonów od Artura i Beaty. Tymczasem zestresowany Zdzisio trafia razem z Bronkiem na SOR. Zajmuje się nim doktor Banach. Syn seniora nieoczekiwanie żąda odwołania ślubu. Okazuje się, że Zdzisio odziedziczył po ciotce ze Stanów spory spadek, z którego połowa może trafić w ręce jego nowej żony. Doktor Góra zajmuje się staruszką, którą potrąciło auto. Pacjentka twierdzi, że celowo najechał na nią szwagier. Zespół Benia pomaga wynalazcy, który testował zaprojektowane przez siebie skrzydła i po krótkim locie utknął na drzewie. Z kolei jedna z pacjentek przepowiada Britney, że niebawem poślubi ona najbliższego przyjaciela, co daje dziewczynie do myślenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...