Policjantki i Policjanci (1122)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Policjantki prowadzą w szkole wykład o substancjach psychoaktywnych. Okazuje się że jedna z licealistek wpadła w tarapaty. Niebawem znika jej kolega. Lena i Emilia rozpoczynają poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Funkcjonariuszki mają spotkanie z młodzieżą w liceum. Towarzyszy im Juliusz. Wykład dotyczy szkodliwości substancji psychoaktywnych. Podczas prelekcji jedna z policjantek zauważa rany na przedramionach uczennicy. Okazuje się, że nastolatka ma bardzo trudną sytuację w domu, a do tego wpakowała się w tarapaty. Chwilę później znika kolega dziewczyny. Lena i Emilia rozpoczynają poszukiwania. Jacek bierze sobie za punkt honoru pomóc Drawskiej. Udaje się do więzienia, w którym osadzony jest Krzysztof.

Występują

Zobacz także

Ładuję...