Policjantki i Policjanci (1121)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Do komendy przychodzi wezwanie do barber shopu, skąd zabrano nieprzytomnego klienta. Fryzjer, który strzygł poszkodowanego, jest przekonany, że ciąży na nim klątwa, a jego dotyk zabija.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Do komendy przyszło wezwanie do barber shopu. Zabrano stamtąd nieprzytomnego klienta, który miał poważną zapaść podczas strzyżenia. Patrol rusza na miejsce, by wyjaśnić sytuację. Podobno fryzjer, który strzygł poszkodowanego, uciekł stamtąd, krzycząc, że go zabił. Właściciel nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jego pracownik tak się zachował. Chwilę później oficer dyżurny namierza uciekiniera. Mikołaj i Miłosz ruszają w pościg za podejrzanym. Podczas zatrzymania mężczyzna grozi, iż dotkniecie go spowoduje śmierć policjantów. Okazuje się, że zatrzymany jest przekonany o ciążącej na nim klątwie. Związek Tamary i Bachledy kwitnie. Pojawia się jednak ktoś, kto chce przerwać tę sielankę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...