Policjantki i Policjanci (1120)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Do szkolnej świetlicy wdziera się terrorysta. Bierze dzieci i nauczycielki na zakładników. Pracującej w placówce Matyldzie udaje się wysłać SMS z prośbą o pomoc do siostry, policjantki Natalii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Siostra policjantki Natalii, Matylda, rozpoczyna pracę w szkolnej świetlicy. Do placówki wdziera się terrorysta. Bierze dzieci i nauczycielki na zakładników. Matyldzie udaje się wysłać do Natalii SMS z prośbą o pomoc. Policjanci z patrolu szóstego ruszają na miejsce. Czeka na nich ochroniarz szkoły, chwilę później pojawia się negocjator. Terrorysta chce rozmawiać tylko z Natalią. Funkcjonariuszka przekazuje przestępcy połowę żądanej kwoty. Udaje jej się go nakłonić, by wypuścił część dzieci. Marek rozpaczliwie stara się opanować sytuację. On i jego zespół muszą znaleźć sposób, aby uratować resztę uwięzionych osób, w tym Natalię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...