Na sygnale: I co teraz? (541)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Anna jest bardzo ciekawa młodzieńczej miłości Wiktora. Odwiedza w szpitalu Dagmarę. Podczas dyżuru Banach przyjmuje pacjentkę z urazem głowy. Okazuje się, że zaatakowała ją nastoletnia córka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Randka z Mikołajem okazuje się bardzo udana. Basia jest zachwycona, z kolei Kuba chce zaatakować rywala. Britney uspokaja chłopaka i radzi, by postarał się sam zdobyć serce przyjaciółki. Anna jest bardzo ciekawa młodzieńczej miłości Wiktora. Odwiedza w szpitalu Dagmarę. Podczas dyżuru Banach przyjmuje pacjentkę z urazem głowy. Okazuje się, że zaatakowała ją nastoletnia córka. Dziewczyna ponownie wpada w szał i rzuca się na Karolinę. Zespół Benia rusza z pomocą rannemu w wypadku pieszemu. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że pacjent nie ma szans na przeżycie. Błaga, by ratownicy zawieźli go nie do szpitala, tylko do syna. Ekipa staje przed dylematem. Za złamanie procedur ratownikom grożą poważne konsekwencje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...