Teleman

Na sygnale: Ciuchcia (63)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor wraca do stacji pogotowia. Góra prosi go, by ocenił pracę nowej koleżanki. Ratownicy jadą na wezwanie emerytowanej nauczycielki. Piotr i Renata walczą o życie dziecka, które przestało oddychać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzecia seria o kulisach pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie.

W tym odcinku

Po tygodniu zwolnienia Wiktor wraca do stacji pogotowia. Na wstępie Góra prosi go, by ocenił pracę nowej koleżanki, Anny Reiter. Tymczasem ratownicy jadą na wezwanie do staruszki, która zasłabła w mieszkaniu. Okazuje się, że to emerytowana nauczycielka. Kobieta uczyła doktora Banacha w liceum. Druga z ekip, którą tworzą Piotr i Renata, ratują dziecko, które przestało oddychać w czasie snu. Tego samego dnia załoga z Leśnej Góry trafia też na poważny wypadek. Dwoje nastoletnich miłośników jazdy na desce wpadło pod samochód.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...