Dzielnica strachu 6: Post mortem (214)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Mężczyzna umiera na skutek rany zadanej w serce. Uwagę Lubeckiego zwraca agresywny wierzyciel denata. Tymczasem Ada Majcher bada trop prowadzący do znanego na Gorczaku przestępcy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Mężczyzna umiera na skutek rany, którą zadano w samo serce. Wdowa i córka denata upierają się, że przyczyną jego śmierci był zawał. Uwagę Lubeckiego zwraca przyjaciel denata, który na krótko przed tragedią agresywnie żądał zwrotu długu. Dzielnicowa Ada Majcher bada jednak inny trop w śledztwie, prowadzący do znanego na Gorczaku przestępcy. Ekipa ma problem z ustaleniem sprawcy, który wyeliminował drobnego pijaka i awanturnika. Wiking odwiedza przyjaciela w szpitalu psychiatrycznym. Hrabia składa pewną propozycję swojej matce i jej wspólniczce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...