Dzielnica strachu 6: Zastaw (216)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Pogrążona w rozpaczy wdowa zgłasza uprowadzenie nastoletniego syna. Sprawcą jest rzekomo przyjaciel jej męża. Lubecki otrzymuje od kobiety dane przestępcy i wiadomości z żądaniami, jakie dostała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Pogrążona w rozpaczy wdowa zgłasza, że jej nastoletni syn został porwany. Sprawcą uprowadzenia jest rzekomo przyjaciel zmarłego małżonka kobiety. Lubecki otrzymuje od niej dane przestępcy i wiadomości z żądaniami, jakie dostała od porywacza. Wiking i Majcher próbują zatrzymać porywacza w domku nad jeziorem. Podczas akcji dochodzi do zaskakujących wydarzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...