Dzielnica strachu 6: Kara musi być (215)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny w spalonym aucie. Nocoń ustala, że w pobliskiej hali ktoś był torturowany. Przełomem w śledztwie okazują się zeznania właściciela warsztatu samochodowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna seria trzymających w napięciu historii rozgrywających się w dzielnicy Gorczak. Nieustraszeni funkcjonariusze przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. Detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), komisarz Tomasz "Kafar" Kaszubski (Tomasz Oświeciński), dzielnicowa Ada Majcher (Jagoda Małyszek) i pozostali policjanci tym razem badają sprawę Anuszki z piekła rodem, analizują okoliczności okrutnego samosądu oraz próbują poznać pewną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Gościnnie występują m.in. Wiktoria Gąsiewska i Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu".

W tym odcinku

Na peryferiach Gorczaka zostaje znalezione spalone auto. Znajdują się w nim zwęglone zwłoki mężczyzny. Do szpitala trafia druga ofiara wypadku, która leżała kilka metrów dalej od miejsca tragedii. Nocoń ustala, że w pobliskiej hali ktoś był przetrzymywany i torturowany. Przełomem w śledztwie okazują się zeznania właściciela warsztatu samochodowego. Przekazuje on ekipie kilka informacji, które prowadzą do pobliskich garaży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...