Na sygnale: Tak wygrać, to jak przegrać (531)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ekipa Banacha pomaga mężczyźnie, którego ukąsiła żmija. Co więcej, ciężarna żona poszkodowanego również zaczyna się źle czuć. Zespół Benia jedzie do dziewczyny, która została pobita przez partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna pragnie zostać milionerką. Wychodzi na jaw, że skarb Strzeleckich nie jest tak imponujący, jak mogłoby się wydawać. Na dodatek prace na działce zostają zawieszone. Konserwator zabytków chce przeczesać teren. Wiktor dostrzega, że Czarek i Renia zaczęli się ostatnio dziwnie zachowywać. Podejrzewa, że dzieci wpadły w jakieś tarapaty. Junior zaskakuje Annę, prosząc ją o zgodę na przenocowanie jego przyjaciółki. Podczas dyżuru ekipa Banacha pomaga mężczyźnie, którego ukąsiła żmija. Co więcej, ciężarna żona poszkodowanego nagle również zaczyna się źle czuć. Zespół Benia odpowiada na zgłoszenie od zaniepokojonej sąsiadki. Ratownicy jadą do dziewczyny, która została pobita przez swojego partnera. Ranna oznajmia, że miała wypadek i nie potrzebuje pomocy lekarskiej. Britney udaje się w końcu przekonać pacjentkę, by zgodziła się na badanie. Stan poszkodowanej nagle się pogarsza. Na dodatek zjawia się agresywny chłopak dziewczyny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...