Detektywi | odc. 53

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kobieta prosi śledczych o odnalezienie jej męża. Mężczyzna wyszedł do pracy i nie wrócił. Tymczasem policja zamknęła śledztwo, bo zaginiony zgłosił się na komisariat, ale nie skontaktował się z żoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Za sukcesem "Detektywów" stoją prawdziwe historie, które zostały wykorzystane w scenariuszach ponad tysiąca odcinków serialu, a także udział w serialu prawdziwych policjantów. Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Najnowsza odsłona produkcji jest poświęcona samym śledczym oraz ich metodom pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

W tym odcinku

Kobieta prosi śledczych o odnalezienie jej męża. Zaginięcie zgłosiła już także na policji. Mężczyzna wyszedł do pracy i nie wrócił. W nocy natomiast ktoś wrzucił do domu klientki kamień z kartką, na której umieścił napis: "Twój mąż nie żyje". Tymczasem policja zamknęła śledztwo, ponieważ zaginiony zgłosił się na komisariat. Nie skontaktował się jednak z żoną, co wydaje się kobiecie nieprawdopodobne.

Występują

Zobacz także

Ładuję...