Na sygnale: Zabawna sytuacja (504)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Martyna zaprasza na rodzinną kolację Nowego (Kamil Wodka) oraz jego ojca. Okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł. Zespół Góry pomaga nastolatkowi, który spadł z trampoliny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna zaprasza na rodzinną kolację Nowego oraz jego ojca. Okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł. Podczas spaceru z Patryczkiem doktor Górska znajduje sympatycznego psiaka. Jej mąż od razu chce się pozbyć zwierzęcia z domu. Podczas dyżuru zespół Góry pomaga nastolatkowi, który spadł z trampoliny. Ekipa Benia udaje się z kolei do wakeparku, w którym doszło do wypadku - jeden ze sportowców wpadł na przeszkodę. Gdy ranny odzyskuje przytomność, od razu informuje ratowników, że na torze zderzył się z innym mężczyzną, który wciąż znajduje się w wodzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...