Na sygnale: Ślady ojców (502)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Nowy sugeruje Martynie, że mogą być rodzeństwem, gdyż ojciec dziewczyny, jako wykładowca, miał romans z jego matką. Irek opuszcza szpital. Z kolei Wiktor wraca do treningów z drużyną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy sugeruje zaskoczonej Martynie, że mogą być rodzeństwem, ponieważ ojciec dziewczyny, jako wykładowca, miał na uczelni romans z jego matką. Irek opuszcza szpital. Z kolei Wiktor wraca do treningów z drużyną. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że rodzice młodych piłkarzy tracą do niego zaufanie. Ośmiolatka dzwoni na numer alarmowy, prosząc o pomoc dla swojej mamy. Vick jedzie ze swoim zespołem do kobiety, która spadła z drabiny. Odkrywa, że pacjentka ma nie tylko poważne złamania, ale również objawy wstrząsu anafilaktycznego. Gdy podane przez ratowników środki nie działają, do Benia dociera, że postawił niewłaściwą diagnozę. Tymczasem Anna wraz ze swoją ekipą stara się pomóc mężczyźnie, pod którym załamał się drewniany pomost nad rzeką. Ratowniczki nie są w stanie wynieść pacjenta na brzeg. Podejmują ryzykowną decyzję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...